U1A0701 TJ Šumperk AC Gamaspol Jeseník 02.02. 14:00 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0702 Popelky Rovensko AC Gamaspol Jeseník 02.02. 14:50 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0703 TJ Šumperk Popelky Rovensko 02.02. 15:40 SO SH III. ZŠ Šumperk

U1A0801 Pumy Šumperk TJ Šumperk 09.02. 14:00 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0802 FK SAN-JV Šumperk TJ Šumperk 09.02. 14:50 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0803 Pumy Šumperk Popelky Rovensko 09.02. 15:40 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0804 FK SAN-JV Šumperk Popelky Rovensko 09.02. 16:30 SO SH III. ZŠ Šumperk

9. kolo 16.02.2013
U1A0901 AC Gamaspol Jeseník FK SAN-JV Šumperk 16.02. 14:00 SO SH III. ZŠ Šumperk

12. kolo 10.03.2013
U1A1201 FK SAN-JV Šumperk AC Gamaspol Jeseník 10.03. 14:00 NE SH III. ZŠ Šumperk
U1A1202 Pumy Šumperk AC Gamaspol Jeseník 10.03. 14:50 NE SH III. ZŠ Šumperk
U1A1203 FK SAN-JV Šumperk Pumy Šumperk 10.03. 15:40 NE SH III. ZŠ Šumperk

13. kolo 21.04.2013
U1A1301 TJ Šumperk AC Gamaspol Jeseník 21.04. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1302 Popelky Rovensko AC Gamaspol Jeseník 21.04. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1303 TJ Šumperk Popelky Rovensko 21.04. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

14. kolo 28.04.2013
U1A1401 Pumy Šumperk TJ Šumperk 28.04. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1402 FK SAN-JV Šumperk TJ Šumperk 28.04. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1403 Pumy Šumperk Popelky Rovensko 28.04. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1404 FK SAN-JV Šumperk Popelky Rovensko 28.04. 16:30 NE Tyršův stadion Šumperk UT

15. kolo 05.05.2013
U1A1501 AC Gamaspol Jeseník FK SAN-JV Šumperk 05.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1502 Pumy Šumperk FK SAN-JV Šumperk 05.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1503 AC Gamaspol Jeseník Pumy Šumperk 05.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

16. kolo 12.05.2013
U1A1601 AC Gamaspol Jeseník Popelky Rovensko 12.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1602 Popelky Rovensko TJ Šumperk 12.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1603 AC Gamaspol Jeseník TJ Šumperk 12.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

17. kolo 19.05.2013
U1A1701 Popelky Rovensko Pumy Šumperk 19.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1702 TJ Šumperk Pumy Šumperk 19.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1703 Popelky Rovensko FK SAN-JV Šumperk 19.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1704 TJ Šumperk FK SAN-JV Šumperk 19.05. 16:30 NE Tyršův stadion Šumperk UT

18. kolo 26.05.2013
U1A1801 FK SAN-JV Šumperk AC Gamaspol Jeseník 26.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1802 Pumy Šumperk AC Gamaspol Jeseník 26.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1803 FK SAN-JV Šumperk Pumy Šumperk 26.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

MČR Šumperk 2012

Zápasy AC Gamaspol Jeseník na Mistrovství republiky 2012
Materiály použity z oficiálních stránek finálového turnaje … odkaz ZDE!!! Na webových stránkách turnaje najdete kompletní informace z letošní vrcholné akce českého ženského futsalu, vše na vysoké úrovni!

Základní skupina:
Chemcomex Vysočany – AC Gamaspol Jeseník 2 : 0 ( 1 : 0 )
Branky: 11. Divišová, 15. Divišová
Hned v prvních vteřinách utkání se ke slibným šancím dostávaly futsalistky z Prahy, když dokázaly třikrát v krátkém čase vypálit na branku. Gamaspol se dostal ve třetí minutě do gólové příležitosti také, ovšem brankářka Středočechů Zehrerová zůstala také stoprocentní. Běžela pátá minuta a na stadionu přítomné publikum se poprvé odhodlalo k potlesku. Důvodem se stal nádherný zákrok Vitoulové, která vychytala téměř tutovou šanci Chemcomexu. Zhruba v polovině prvního poločasu se hra začala vyrovnávat a Jeseník se pomalu ale jistě propracovával do více svých šancí. Krásná střela Mikulové však skončila na rukavicích Zehrerové. Jenže zahanbit se nenechala ani děvčata z Vysočan. Adéla Ondrášková měla absolutní brankovou příležitost, jenže se opět zaskvěla prozatímní hvězda zápasu Eliška Vitoulová. První branky se diváci dočkali až minutu a půl před koncem prvního poločasu, kdy obrana Gamaspolu zaváhala a Petra Divišová už nedala brankářce Vitoulové příležitost. Okamžitě po vstřeleném gólu se však k odpovědi tlačil i Jeseník. Míč za Zehrerovou však hráčky ze severu Moravy nedostaly.
Druhý poločas už začal v o něco klidnějším tempu a zodpovědnějším přístupu. Obrany obou celků se začaly stahovat a střel na branku zatím nepřibývalo. Možnost prvního pokusu v druhé půli měla Divišová, ovšem na dlouhou přihrávku nedosáhla. Ale o chvíli později už se nemýlila. Devět minut před koncem zápasu se nejlepší hráčka Pražanek dostala k míči a zavěsila jej do sítě. Chemcomex vedl už 2:0. Jeseník se nevzdával, hráčky s největší podporou na stadionu však nemířily zatím přesně. V devatenácté minutě si Jeseník ještě vyžádal oddechový čas. To však už k obratu zápasu nepomohlo. I přes závěrečné šance Gamaspolu, si hráčky Chemcomexu Sokol Vysočany výsledek pohlídaly a hlavně díky brankám Divišové zvítězily 2:0.
Chemcomex: Zehrerová - Holečková, Divišová (C), Drobílková, Ondrášková, Balaščáková, Zemjaková, Slámová, Králová, Ševčíková, Krejcarová
Gamaspol: Vitoulová (C) - D. Plháková, Vavračová, Halgašová, Turková, J. Rotterová, Lukášová, N. Rotterová, Mikulová, Spáčilová, Polišenská, M. Rotterová

AC Gamaspol Jeseník – Baumit Jablonec 0 : 3 ( 0 : 2 )
Branky: 1. Jarchovská, 7. Trojáková, 22. Horčičková
Jeseník se postavil ke svému druhému utkání na turnaji a ani tentokrát se mu nepodařilo vstřelit branku. Jablonec nad Nisou rozhodl svým gólem z první minuty prakticky okamžitě utkání. Další tři body pro Baumit opět byly založeny hlavně na obranné hře.
Chvíle po počátečním hvizdu přinesly hodně aktivní futsal ze strany Jablonce, který vlétl hned od úvodních vteřin na Jeseník. Hned v první minutě se prosadila Jarchovská a Jeseník prohrával 0:1. Ovšem pak brankářka Vitoulová držela mužstvo Jeseníku. Následně se Jarchovská dostala opět do velké šance, ale trefila tyčku. O minutu později se již trefila Trojáková a Jablonec vedl 2:0. Dvě minuty před koncem první půle stihla Dominika Plháková trefit tyčku. Jeseník, i když prohrával 0:2, tak stále živil naději na bodový zisk.
Do druhého poločasu vstoupily aktivně právě hráčky Gamaspolu. Největší šanci měla Veronika Polišenská, ale jablonecká brankářka vytěsnila nad břevno. Jeseník následně stále tlačil a tlačil, z čehož byl Baumit vcelku zaskočen. Z přímého volného kopu trefila Lukášová tyčku a tlak se stále stupňoval, ovšem z protiútoku zvýšila náskok Jablonce Silvie Horčičková. Zápas i přes lepší hru Jeseníku skončil vítězně pro Jablonec.
Gamaspol: Vitoulová (C) - J. Rotterová, Polišenská, Mikulová, Spáčilová, D. Plháková, Turková, N. Rotterová, M. Plháková, Halgašová, Lukášová, Vavračová
Jablonec: Plátková (C) - Doležalová, Trojáková, Mikásková, Jarchovská, Veseloušová, Kšandová, Veidlová, L. Bistiaková, Horčičková, Ščuková, Holinská

SK Rakovník - AC Gamaspol Jeseník 2 : 0 ( 1 : 0 )
Branky: 6. Rosprimová, 20. Rosprimová
Futsalistky týmu AC Gamaspol Jeseník se postavili ke svému poslednímu utkání ve skupině. Předchozí dvě prohrály a nepodařilo se jim vstřelit ani jediný gól. Podobné trápení je provázelo i po většinu utkání s Rakovníkem. V prvním poločase si jesenické hráčky vybudovaly šance, ale nedokázaly je proměnit. Stejně tak tomu bylo i v druhé části zápasu, kdy k brance Gamaspolu nedošlo. Jeseník ani ve třetím souboji neskóroval a ze základní skupiny odchází bez bodu.
Jeseník nastoupil ke svému třetímu utkání ve skupině, když v ani jednom z předchozích dvou se mu nepovedlo bodovat a dát gól. Jediný moravský tým na turnaji ztratil už po svém druhém prohraném zápase naděje na postup do bojů o titul mistra republiky. I tak ale ještě bylo o co bojovat, hlavně o konečné umístění. Zápas měl od prvních minut rychlý průběh a až do sedmé minuty zcela vyrovnaný. Gamaspol si vytvořil několik velikých šancí po sobě. Ale byl to Rakovník, kdo dával první branku zápasu. Kristýna Rosprimová po kombinaci se spoluhráčkami dopravila míč až za záda Elišky Vitoulové. Střelecké trápení Gamaspolu pokračovalo i v dalším poločase tohoto turnaje. První půle skončila za stavu 1:0 pro Rakovník.
Ve výhodě vedení o jednu branku nastoupil tým Rakovníka do druhé půle klání. Jeseník měl za úkol alespoň vyrovnat a vstřelit tak konečně první branku na turnaji. To se ale zdálo být těžkým úkolem. Ze začátku druhého poločasu byly o něco málo aktivnější hráčky Rakovníka, ovšem Gamaspol bojoval ze všech sil. Navíc brankářka Eliška Vitoulová držela naděje Jeseníku na vítězství. Čím více se blížila závěrečná siréna, s tím rostlo nasazení obou celků. Jeseník ovšem stále nemohl prolomit svou střeleckou smůlu a zajistit si tak radost z vyrovnání. Naopak, ruce nad hlavu zvedala děvčata z Rakovníka. To, když Kristýna Rosprimová druhou brankou v zápase poslala svůj tým do vedení na 2:0. Tímto výsledkem také klání skončilo. Hráčky z Jeseníku si za celý průběh základní skupiny nepřipsaly ani jedinou branku, přestože šance měly.
Rakovník: Pavlíčková - Novotná (C), Brabcová, Krobotová, Zelenková, Andrová, Dubcová, Rosprimová, Joglová.

Utkání o konečné pořadí – o 7.místo:
AC Gamaspol Jeseník - ŠT ZOO Ústí nad Labem 3 : 0 ( 2 : 0 )
Branky: 4. Spáčilová, 11. Vavračová, 23. J. Rotterová
V zápase o sedmé místo se spolu utkali severomoravský Gamaspol Jeseník a ŠT ZOO Ústí nad Labem. Výrazný favorit tohoto utkání rozhodně znám nebyl. Zatímco Gamaspol Jeseník nevstřelil za celý průběh základní skupiny ani jedinou branku, ZOO ŠT se dokázalo brankově prosadit. Utkání začalo o něco aktivnější Ústí, nicméně skóre otevřel soupeř. První gól Jeseníku na turnaji slavnostně vstřelila hráčka Karolína Spáčilová, která vzápětí rozpumpovala publikum na tribunách. A radost to byla opravdu veliká. Po brance Jeseníku na 1:0 ovšem hra zůstala vyrovnaná a hrálo se hodně ze strany na stranu. Šance Gamaspolu střídala šanci Ústí nad Labem. V osmé minutě se do skvělé příležitosti protlačila jesenická Natálie Rotterová. Ovšem svou možnost skórovat u pravé tyče nevyužila. Následovalo dalších několik šancí na obou stranách, ovšem byl to Jeseník, kdo střeleckou pozici využil. Konkrétně se trefila Lucie Vavračová, ta svou brankou na 2:0 ukončila první poločas.
Hráčky Jeseníku se do útoku tlačily i v druhém poločase, kdy hned dvakrát po sobě vypálily na svatyni ŠT ZOO Ústí nad Labem. Gamaspol svůj tlak stupňoval, zatlačil své soupeřky na několik minut před branku a ostřeloval Janu Buttovou. Další z několika velkých pokusů měla Monika Plháková. Jen těsně minula horní tyč ústecké branky. ŠT ZOO se navíc ani příliš netlačilo do útoku, a tak měly jesenické hráčky usnadněnou pozici, když jejich soupeřky jen bránily. Čtyři minuty před koncem druhého poločasu si ještě Ústí nad Labem vyžádalo oddechový čas a přistoupilo i na hru bez brankáře, když při power-play zastoupila její pozici Denisa Dražanová. To už však výsledek neovlivnilo a Gamaspol Jeseník si po třetí brance Julie Rotterové odnesl vítězství 3:0 a z turnaje také sedmé místo, tedy tu samou pozici jako z posledního MČR.
Jeseník odehrál na turnaji výborný úvodní zápas s Vysočanami, jenže hlavně se mistrovstvím protrápil střelecky. Ústecké hráčky i přes poslední místo na turnaji neodehrály špatný šampionát, ale doplatily hlavně na nezkušenost s futsalovými boji. Už postup na MČR tak byl obrovský úspěch pro Lvice.
Gamaspol: Vitoulová - D. Plháková, Vavračová, Halgašová, Turková, J. Rotterová, Lukášová, N. Rotterová, Mikulová, Spačilová, Polišenská, M. Plháková.
Ústí nad Labem: Buttová - Roštejnská, Dražanová, Fryčková, Schmidtová, Svobodová, Havlíková, Vavriková, Zvolenská, Smolková, Zimmermannová, Závůrková