U1A0701 TJ Šumperk AC Gamaspol Jeseník 02.02. 14:00 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0702 Popelky Rovensko AC Gamaspol Jeseník 02.02. 14:50 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0703 TJ Šumperk Popelky Rovensko 02.02. 15:40 SO SH III. ZŠ Šumperk

U1A0801 Pumy Šumperk TJ Šumperk 09.02. 14:00 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0802 FK SAN-JV Šumperk TJ Šumperk 09.02. 14:50 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0803 Pumy Šumperk Popelky Rovensko 09.02. 15:40 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0804 FK SAN-JV Šumperk Popelky Rovensko 09.02. 16:30 SO SH III. ZŠ Šumperk

9. kolo 16.02.2013
U1A0901 AC Gamaspol Jeseník FK SAN-JV Šumperk 16.02. 14:00 SO SH III. ZŠ Šumperk

12. kolo 10.03.2013
U1A1201 FK SAN-JV Šumperk AC Gamaspol Jeseník 10.03. 14:00 NE SH III. ZŠ Šumperk
U1A1202 Pumy Šumperk AC Gamaspol Jeseník 10.03. 14:50 NE SH III. ZŠ Šumperk
U1A1203 FK SAN-JV Šumperk Pumy Šumperk 10.03. 15:40 NE SH III. ZŠ Šumperk

13. kolo 21.04.2013
U1A1301 TJ Šumperk AC Gamaspol Jeseník 21.04. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1302 Popelky Rovensko AC Gamaspol Jeseník 21.04. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1303 TJ Šumperk Popelky Rovensko 21.04. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

14. kolo 28.04.2013
U1A1401 Pumy Šumperk TJ Šumperk 28.04. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1402 FK SAN-JV Šumperk TJ Šumperk 28.04. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1403 Pumy Šumperk Popelky Rovensko 28.04. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1404 FK SAN-JV Šumperk Popelky Rovensko 28.04. 16:30 NE Tyršův stadion Šumperk UT

15. kolo 05.05.2013
U1A1501 AC Gamaspol Jeseník FK SAN-JV Šumperk 05.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1502 Pumy Šumperk FK SAN-JV Šumperk 05.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1503 AC Gamaspol Jeseník Pumy Šumperk 05.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

16. kolo 12.05.2013
U1A1601 AC Gamaspol Jeseník Popelky Rovensko 12.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1602 Popelky Rovensko TJ Šumperk 12.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1603 AC Gamaspol Jeseník TJ Šumperk 12.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

17. kolo 19.05.2013
U1A1701 Popelky Rovensko Pumy Šumperk 19.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1702 TJ Šumperk Pumy Šumperk 19.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1703 Popelky Rovensko FK SAN-JV Šumperk 19.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1704 TJ Šumperk FK SAN-JV Šumperk 19.05. 16:30 NE Tyršův stadion Šumperk UT

18. kolo 26.05.2013
U1A1801 FK SAN-JV Šumperk AC Gamaspol Jeseník 26.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1802 Pumy Šumperk AC Gamaspol Jeseník 26.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1803 FK SAN-JV Šumperk Pumy Šumperk 26.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

Halová část 09-10

AC Gamaspol : GZP Šumperk 3:3

AC Gamaspol : Pumy Šumperk 0:1

Naše hráčky zahájily jarní část své soutěže v krajském přeboru proti vedoucímu týmu tabulky GZP Šumperk. Zbytečný respekt jim snazoval nohy, protože už po dvou minutách inkasovaly prní gól z dorážky přímého kopu. Hra byla na obou stranách vyrovnaná a změně skore zabránily výborně chytající brankářky. Druhou půli zahájilo Gzp rychlým druhým golem. Zraněnou brankářku Elišku nahradila Dominika Plháková a trenérka musela změnit herní taktiku, která se začala vyplácet. Maréta turková přesnou nahrávkou vyslala Míšu Lukášovou před branku a nekomromisně skorovala. Gzp ale opět zvýšilo náskok nešťastnou tečovanou střelou do protipohybu dosud výborně chytající Dominiky Plháková a zvýšilo na 3:1. Náš tým se ale nevzdával a Petra Smočková do dlouhém pasu od Krystýny Halgašové přeně zamířila a 3:2. V poslední minutě pěknou kombinací s Veronikou Polišenskou skorovala opět Míša Lukášová a zápas skončil remizou 3:3.
Do druhého zápasu proti Pumám Šumperk jsme nastupovaly se zdravým sebevědomím, ikdyž Pumy v předchozím zápase deklasovaly GZP 7:0. Naše děvčata od začátku skvěle bránily, atakovaly hráčky v rozehrávce a nedali jim šanci kombinovat. Skvěle podržela brankářka Eliška, která se vrátila do své svatyně a vychytala několik nebezpečným šancí. I na naší straně byli pěkné akce - Dominika Plháková se uvolnila pěknou kličkou a solem přes hřiště trefila smolně tyč. Krystýna Halgašová
střelou z dálky nastřela břevno, ale ani další akce neměli golovou koncovku. Štěstí bylo tetokrát na straně soupeřek a po nešťastné teči naší hráčky vyhrály 1:0.
Sestava : Michaela Lukášová, Dominika Plháková, Krystýna Halgašová, Veronika Polišenská, Markéta Turková,Julie Rotterová, Petra Smočková, Iva Samková, brankářka: Eliška Vitoulová, trenérka : Monika Plháková