U1A0701 TJ Šumperk AC Gamaspol Jeseník 02.02. 14:00 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0702 Popelky Rovensko AC Gamaspol Jeseník 02.02. 14:50 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0703 TJ Šumperk Popelky Rovensko 02.02. 15:40 SO SH III. ZŠ Šumperk

U1A0801 Pumy Šumperk TJ Šumperk 09.02. 14:00 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0802 FK SAN-JV Šumperk TJ Šumperk 09.02. 14:50 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0803 Pumy Šumperk Popelky Rovensko 09.02. 15:40 SO SH III. ZŠ Šumperk
U1A0804 FK SAN-JV Šumperk Popelky Rovensko 09.02. 16:30 SO SH III. ZŠ Šumperk

9. kolo 16.02.2013
U1A0901 AC Gamaspol Jeseník FK SAN-JV Šumperk 16.02. 14:00 SO SH III. ZŠ Šumperk

12. kolo 10.03.2013
U1A1201 FK SAN-JV Šumperk AC Gamaspol Jeseník 10.03. 14:00 NE SH III. ZŠ Šumperk
U1A1202 Pumy Šumperk AC Gamaspol Jeseník 10.03. 14:50 NE SH III. ZŠ Šumperk
U1A1203 FK SAN-JV Šumperk Pumy Šumperk 10.03. 15:40 NE SH III. ZŠ Šumperk

13. kolo 21.04.2013
U1A1301 TJ Šumperk AC Gamaspol Jeseník 21.04. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1302 Popelky Rovensko AC Gamaspol Jeseník 21.04. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1303 TJ Šumperk Popelky Rovensko 21.04. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

14. kolo 28.04.2013
U1A1401 Pumy Šumperk TJ Šumperk 28.04. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1402 FK SAN-JV Šumperk TJ Šumperk 28.04. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1403 Pumy Šumperk Popelky Rovensko 28.04. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1404 FK SAN-JV Šumperk Popelky Rovensko 28.04. 16:30 NE Tyršův stadion Šumperk UT

15. kolo 05.05.2013
U1A1501 AC Gamaspol Jeseník FK SAN-JV Šumperk 05.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1502 Pumy Šumperk FK SAN-JV Šumperk 05.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1503 AC Gamaspol Jeseník Pumy Šumperk 05.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

16. kolo 12.05.2013
U1A1601 AC Gamaspol Jeseník Popelky Rovensko 12.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1602 Popelky Rovensko TJ Šumperk 12.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1603 AC Gamaspol Jeseník TJ Šumperk 12.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT

17. kolo 19.05.2013
U1A1701 Popelky Rovensko Pumy Šumperk 19.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1702 TJ Šumperk Pumy Šumperk 19.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1703 Popelky Rovensko FK SAN-JV Šumperk 19.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1704 TJ Šumperk FK SAN-JV Šumperk 19.05. 16:30 NE Tyršův stadion Šumperk UT

18. kolo 26.05.2013
U1A1801 FK SAN-JV Šumperk AC Gamaspol Jeseník 26.05. 14:00 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1802 Pumy Šumperk AC Gamaspol Jeseník 26.05. 14:50 NE Tyršův stadion Šumperk UT
U1A1803 FK SAN-JV Šumperk Pumy Šumperk 26.05. 15:40 NE Tyršův stadion Šumperk UT
Popelky Rovensko - AC Gamaspol Jeseník 0:3
Sokol Bludov - AC Gamaspol Jeseník 1:3

Dívčí družstvo Gamaspolu zahájilo sezónu v krajském přeboru
V neděli se rozjel nový ročník olomouckého krajského přeboru žen 2011/12. Po skvělých výkonech v loňské vítězné sezóně čeká dívčí celek Jeseníku obtížná cesta k udržení na úrovni nejlepšího futsalového družstva našeho kraje. Úvodní dva zápasy děvčata Gamaspolu zvládla, ale bylo vidět, že soupeřky v letní přestávce nezahálely. „Cílem do nového ročníku je zopakovat úspěch z minulé sezóny a to vítězství v KP i když je jasné, že cesta za obhajobou bude nesmírně složitá. Oproti loňské sestavě nás opouští jedna z nejlepších hráček Petra Smočková, která odchází studovat do Brna a rovněž mladinká Míša Turková, která se již bude věnovat pouze mažoretkám.“ konstatuje hrající trenérka našeho dívčího týmu Monika Plháková a dodává: „Na druhou stranu se přidalo několik nových hráček, které by mohly náš tým kvalitně doplnit. Navíc naše nejlepší střelkyně Dominika Plháková se sice rovněž od podzimu stěhuje do Brna, kde ale bude trénovat s jedním místním týmem a naše mistrovské zápasy s námi odehraje.“

AC Gamaspol Jeseník - Popelky Rovensko 3 : 0 ( 1 : 0 )
Papírově nejslabší soupeř v KP přes léto poctivě trénoval a bylo to znát. Problémem pro jesenické hráčky byl také přechod z haly na umělou trávu. V neurovnané první půli skórovala pouze Lucie Vavračová, která se nejlépe zorientovala v závaru v brankovišti Rovenska. Ve druhé půli se s vedením v zádech obhájkyně uklidnily a začaly lépe kombinovat. Výsledkem bylo několika pěkných akcí, z nichž dvě skončily v síti Popelek. V obou případech se do střelecké listiny zapsala Dominika Plháková, když těžila ze spolupráce s Lucií Vavračovou.

AC Gamaspol Jeseník - TJ Bludov 3 : 1 ( 1 : 1 )
Druhý zápas byl z pohledu Jeseníku herně o poznání lepší. Od začátku si Gamaspol vypracoval více šancí a byl nebezpečnější. Ovšem po ojedinělé chybě zůstala hráčka Bludova sama před Eliškou Vitoulovou a svou šanci zužitkovala. Po pár minutách srovnala po rychlé akci Dominika Plháková. Po změně stran si Jeseník vypracoval několik solidních šancí, ale branka jako by byla zakletá. Až v závěrečných minutách se dvakrát prosadila Lucie Vavračová a odmítla tak první překvapení sezóny.

Sestava AC Gamaspol Jeseník : Eliška Vitoulová – Dominika Plháková, Lucie Vavračová, Markéta Turková, Monika Plháková, Veronika Polišenská, Julie Rotterová, Kristýna Halgašová
sestava : brankářka Eliška Vitoulová, Veronika Polišenská, Lucie Vavračová, Michaela Lukášová, Monika Plháková, Dominika Plháková, Petra Smočková
Pumy : Jeseník 1:3
Sice Gamaspol nastoupil v poněkud osekané sestavě, ale na hře to nebylo znát. Pro posílení obrany stáhli Dominiku dozadu, Petra šla dopředu a fungovalo to. Tým Gamaspolu byl od začátku v převaze, a ikdyž po nešťastném odkopu od branky prohrával 1:0. hned ale zápas otočily dobře rozehraným autem,kdy Míša Lukášová poslala přesnou nahrávku Petře Smočkové přes branku a ta srovnala skóre. Na 1:2 zvyšovala M. Plháková, po nahrávce Lucie Vavračové. Po poločase výhru potvrdila Lucie Vavračová dorážkou po pěkné střele Veroniky Polišenské.

TJ : Jeseník 1:4
Hned po několika minutách hry se podařile obejít soupeře až k brance LuciI Vavračové a poslat nahrávku přímo na nohu Veroniky Polišenské,která poslala Jeseník do vedení. Na 2:0 zvyšovala Monika Plháková po závaru před soupeřovou brankou. Třetí gol padl v druhé půlce po ukázkové kombinační akci Dominika Plháková, Lucie Vavračová a doklepávala Petra Smočková a čtvrtý gol zavěsila po dorážce Veronika Polišenská. TJ si porážku zmírnily pěknou střelou Karolíny Spáčilové.
Hrály se pěkné zápasy a Jeseník si pojistil vedoucí místo v tabulce
AC Gamaspol - TJ SAN Šumperk 6:0
Náš soupeř nastoupil oslabený o svou klíčovou hráčku Lenku Mikulovou, která přestoupila do týmu Popelek. Od počátku jsme převzali iniciativu. První gol zavěsila tvrdou střelou ze standartní situace Michaela Lukášová. O několik minut později vyslala pěknou střelu na branku Dominika Plháková, trefila pouze tyč, ale Veronika Polišenská odražený míč dorazila do branky.První poločas 2:0. O první branku v druhé půli se opět postarala Veronika Polišenská. Začaly jsme víc kombinovat a častěji jsme ohrožovaly soupeřovu branku. Čtvrtý gol si dal TJ SAN do vlastní branky z rohu. Z pěkné kombinace vzešel i čtrtý gol Petry Smočkové. O poslední branku zápasu se postarala individuální akcí Lucie Vavračová.

TJ SAN Šumperk - AC Gamaspol 7:0
Odveta zápasu se ubíral v podobném duchu. Pokud někdo čekal obrat ve hře, nekonal se. V první půli jsme skorovaly třikrát - první gol zavěsila Lucie Vavračová po pěkném pasu od Kristýny Halgašové, druhý gol - dorážela odražený míč Monika Plháková a třetí - pěknou střelou Petra Smočková.
V druhé půli rozehrála aut Dominika Plháková na neobsazenou Moniku Plhákovou a ta skorovala 4:0.
a o hatrick druhé půlky zápasu se postarala Lucie Vavračová.

Musím říci, že to od celého týmu byly pěkně zahrané zápasy a byla radost se na to dívat!!!
Bez tří hráček základní sestavy se tentokrát musel obejít dívčí tým Gamaspolu na dalším kole Olomouckého krajského přeboru. Sedm statečných však dokázalo potvrdit roli favorita s papírově slabšími soupeřkami a Jeseník díky tomu drží stoprocentní úspěšnost v probíhajícím ročníku. Do konce podzimní části zbývají odehrát dvě střetnutí.

AC Gamaspol Jeseník – TJ Sokol Bludov 2 : 1 ( 1 : 1 )
Bludov doposud nezískal ani bod a uvízl na dně průběžné tabulky, ale o to větší motivaci měli jeho hráčky ukázat se proti favoritovi soutěže. Sázka na zahuštěnou obranu a pokusy o rychlé protiútoky se ukázali jako velmi účelné, zvláště když na konci páté minuty využil Sokol nedůslednost obrany Gamaspolu při rohovém kopu a otevřel skóre. Jeseník se tentokrát těžce dostával do brankových příležitostí a s pokusy z větší vzdálenosti neměla brankářka Sokola problémy. Změna skóre přišla znovu po rohu Bludova. Nástřel do chumlu před bránou se odrazil do běhu Petře Smočkové, která všem utekla a s přehledem vyrovnala. Po změně stran vytrvale bušily jesenické hráčky do bloku Sokola a za trvalý tlak přišla odměna v podobě vítězné trefy. Chytrý lob za obranu od Kristýny Halgašové, využila Veronika Polišenská.

AC Gamaspol Jeseník – Popelky Rovensko 4 : 1 ( 2 : 1 )
Rovensko udělalo za poslední rok slušný výkonnostní skok, před sezónou ho navíc posílila nejproduktivnější hráčka posledních sezón KP Lenka Mikulová a z podceňovaného soupeře se stal postrach favoritů. Jesenické hráčky se nepoučily z vlažného vstupu do předchozího duelu a také tentokrát inkasovaly v páté minutě. Nástřel Mikulové z rohu, zapadl po biliáru mezi bránícími hráčkami, do branky Elišky Vitoulové. Šťastný gól soupeřek vyprovokoval Gamaspol k místy drtivému tlaku. Aktivním pressinkem téměř nepouštěl Rovensko na svou půli a po vyrovnání Petry Smočková, přidávaly další branky Veronika Polišenská a Monika Plháková. Popelky se sporadicky pokoušely vrátit do utkání, ale kolektivní herní kvalita byla na straně Jeseníku. Jediné nebezpečí pro branku Gamaspolu znamenaly individuální pokusy Mikulové, která se ovšem ke střelám dostávala jen z autů nebo rohů, v mezihře vůbec. Jednou sice bránu trefila, ale svou, čímž zpečetila konečný, pro Popelky přijatelný výsledek.

Sestava Jeseník: Eliška Vitoulová - Veronika Polišenská, Michaela Lukášová, Monika Plháková, Dominika Plháková, Petra Smočková, Kristýna Halgašová
Dvě remízky... to se jen tak nevidí
TJ Šumperk - AC Gamaspol Jeseník 0:0
Po dlouhé době se sešel tým Gamaspolu v kompletní sestavě. Po hubených týdnech, kdy se hrávalo v šesti (a přesto se vyhrávalo) se očekávalo, že kompletní tým si snadno poradí se svými soupeřkami, ale opak byl pravdou. Hned v prvních minutách byl nebezpečnější týmem TJ Šumperk. Nedařilo se v obraně, ani v útoku. Hra byla rozpačitá, chyběla kombinace a přestože měl náš tým ve střelách na branku převahu a častěji jsme útočily, věšinu zlikvidovala brankářka TJ.

Pumy Šumperk - AC Gamaspol Jeseník 0:0
Podobně probíhal i druhý zápas. Náš tým opět neskóroval a od těsné prohry nás zachránilo trochu štěstí, když Čulíková v trháku trefla pouze tyč.

Tyto dva zápasy jsou trochu sklamáním v dosavadní jízdě Gamaspolu, ale prostě se nedařilo, to se někdy stane. A podzimem náš tým prošel bez prohry, což je velký úspěch!!!!!
Holky dobrá práce - jen tak dál...
AC GAMASPOL / TJ POPELKY POSTŘELMOV 4:1 (2:1)
sestava : Dominika Plháková, Kristýna Halgašová, Michaela Lukášová, Petra Smočková, Monika Plháková, Natálie Rotterová, Julie Rotterová, Eliška Vitoulová, Veronika Polišenská

Do zápasu jsme nastoupily s chutí si zahrát kvalitní futsal s novými taktickými pokyny a po váhavém začátku se nám pokyny z lavičky dařilo plnit. Náš tým předvedl kvalitní výkon se kterým jsme byly určitě spokojeny.
Branky : Monika Plháková 2, Kristýna Halgašová, Petra Smočková

AC GAMASPOL / SOKOL BLUDOV (4:1)
Do druhého zápasu jsme nastoupily v herní pohodě a od začátku jsme měly v zápase navrch a na branku Bludova se valil jeden útok za druhým. Nová herní taktika se vyplácela, našim holkám to sedlo a tak vysoké skore 10:1 výhru jen potvrdilo. Pochvala patří všem!!!!
Branky : Petra Smočková 4, Monika Plháková 2, Dominika Plháková 2, Veronika Polišenská 2

trenérka
malé klopýtnutí....

Sestava : Dominika Plháková, Kristýna Halgašová, Michaela Lukášová, Petra Smočková, Monika Plháková, Natálie Rotterová, Veronika Polišenská, Lucie Vavračová

AC Gamaspol : Pumy Šumperk 4:2
Pěkný zápas se odehrál ve slušném tempu. První půle byla trochu rozpačitá, do branky místo zraněné Elišky nastoupila Dominika Plháková a hráčky se soustřeďovaly více na obranu, ale hra se postupně zofenzivňovala. Začaly padat branky - nejdříve Veronika Polišenská a pak Michaela Lukášová. Pumy ale bojovaly a ještě před koncem první poloviny snížily na rozdíl jedné branky. Od začátku druhé půlky jsme častěji útočili a rychle jsme odskočili brankami Petry Smočkové a Kristýny Halgašové o dvě branky. Ani druhá branka Pum ke konci zápasu na výsledku nic nezměla. Zaslouženě jsme vyhrály 4:2.

AC Gamaspol : TJ Šumperk
Po dobrých výkonech soupeře v minulém kole pod novým trenérem jsme čekali vypjatý zápas, ale překvapení se nekonalo.
TJ nehrálo příliš dobře, spíše bránilo, někdy za cenu tvrdých faulů a občas se i zažlutilo. Naopak nám se dařilo dobře kombinovat, často jsme se dostávaly do zakončení, obrana výborně šlapala a s výsledkem 4:0 můžeme být spokojeny. Branky dávaly 2 Lucie Vavračová, Petra Smočková a Natalie Rotterová

AC GAMASPOL : SAN-JV Šumperk 2:2
Začalo se podle pokynů trenéra v slušném tempu, ale zřejmě dvě rychlé branky nás ukolébaly a přestalo se hrát. Ještě před koncem půlky jsme inkasovaly na 2:1 a ani druhá půlka nebyla lepší. Snadno jsme ztrácely míč, dělaly jsme chyby v obraně, neproměňovaly se šance. Elis se zraněným kotníkem dělala co mohla, ale i tak jsme dostaly ještě jeden gól a zápas skončil remízou 2:2.
Branky : Lucie Vavračová, Monika Plháková

SAN-JV ŚUMPERK : AC GAMASPOL 5:0
Po studené sprše v prvním zápasu se začalo od začátku zodpovědně makat a znovu tu byl ten starý Gamaspol. První poločas skončil zaslouženě 3:0. V druhé půli se dopustila chyby brankářka Eliška a odehrála míč rukou za brankovou čarou a oprávněně vyfasovala červenou kartu,.Zápas jsme dohrávaly v pěti, do branky musela Dominika Plháková, ale konečný výsledek 5:0 byl už odpovídající obrazu hry. Škoda neproměněných tyčí Dominiky, mohlo by být skore mnohem vyšší.
Branky : Lucie Vavračová,2 Monika Plháková, 2 Kristýna Halgašová

Do domácího zápasu bude tedy Eliška jedne zápas muset stát. Škoda!
Hrály jsme doma!!!!
Sestava : Dominika Plháková, Kristýna Halgašová, Michaela Lukášová, Monika Plháková, Veronika Polišenská, Lucie Vavračová, Eliška Vitoulová, Markéta Turková, Michaela Káňová

Dívčí tým doma nezaváhal a začíná pokukovat po účasti na květnovém mistrovství ČR!
Mohyla, nebo chcete-li pomník politické a úřednické ignorace potřeb sportovní veřejnosti, zažila po delší době mistrovské zápasy Futsalu FIFA pod Fotbalovou asociací České republiky. Do jesenické tělocvičny, některými neznalými reality nazývané honosně - jesenické „sportovní haly“ se sjely čtyři týmy olomoucké krajské futsalové soutěže žen. Vedle domácího lídra KP a velkého favorita na účast v republikovém finále se představili FK SAN-JV Šumperk, Popelky Rovensko a Sokol Bludov, který zatím marně usiluje o svůj první letošní bod. A Bludov nulu na svém bodovém kontu nepřepsal ani tentokrát. Nejprve podlehl po slušném výkonu FK SAN-JV Šumperk. Proti nažhaveným domácím hráčkám ale nestačil být ve hře ani pár minut. Gamaspolačky před slušnou diváckou kulisou chtěli předvést své umění a v prvním poločasu se jich i drželo střelecké štěstí, což Sokol odnesl devíti góly. Po změně stran kanonáda ustala a Jeseník si připsal další tři body po jednoznačné výhře 11:0. Proti FK SAN-JV Šumperk poté nastoupila děvčata z Rovenska a diváci natěšení z předchozího vystoupení domácích hráček trpěli. Popelky se spoléhají na jedinou hráčku, která sice hraje účelně a své protihráčky většinou o třídu převyšuje, pro nezaujatého fanouška je kolektivní herní projev Rovenska utrpení. Hernímu stylu soupeřek se přizpůsobil celek Šumperku a prohrál. Hned poté se trápila s Mikulovou i naše děvčata a po dvou gólech této hráčky prohrála první půli 1:2. Po zdvojení Mikulové a pečlivého hlídání náhozů od brány přímo na ni, se ve druhém poločasu hrálo již výhradně na jednu stranu. Gamaspol si ani ve druhém ze dvou domácích vystoupení v celé sezóně nenechal body vzít a po výhře 6:2 svou prozatímní bilanci vylepšil na 15 výher a 3 remízy z 18 odehraných zápasů.
14.5. JSME MISTŘI
Na jesenický Gamaspol čekaly dva zápasy se šumperským FK SAN-JV. V prvním zápase se mohly hráčky z Jeseníku opřít o jistý výkon brankářky Elišky Vitoulové a o neméně jistou kopačku Lucie Vavračové, která třikrát zatloukla míč do branky a její tým tak nakonec slavil výhru 3:0. Šumperk mohl zdramatizovat zápas po odpískané penaltě za ruku ve vápně, jenže Jílková přestřelila. V odvetě již SAN-JV začalo střílet góly, ovšem branky Kostečkové s Pavlákovou výhru, ba ani bod nepřinesly. Favorit znovu vyhrál o tři góly, když Vavračovou tentokrát zastoupily Rotterová, Halgašová (obě skórovaly dvakrát) a Lukášová. Gamaspol tak má na čele tabulky již náskok 19-ti bodů, což čtyři kola před koncem je jistota titulu krajských přebornic.
24.2. Sice v malém počtu, ale o to bojovněji...
Sestava : Dominika Plháková, Kristýna Halgašová, Michaela Lukášová, Monika Plháková, Veronika Polišenská, Natálie Rotterová a brankářka Eliška Vitoulová,

Do Šumperka se vypravila osekaná sestava šesti hráček s již zdravou brankářkou Eliškou a protože náš tým měl odehrát dva těžké zápasy za sebou, věděly jsme, že to bude hodně náročné.
První zápas proti TJ Šumperk, který nastoupil v plné sestavě jsme nezačaly zrovna šťastně a prohrávaly jsme 0:1,ale Míša Lukášová pěknou střelou z dálky rychle srovnala a další goly Natálky Rotterové (2) a Verči Polišenské (1) nám zajistily výhru na konečných 4:2.

Po krátké přestávce jsme začaly zápas proti Pumám s podobým scénářem. Ani ne minutu po odpískání jsme dostaly první gol. Rychle jsme srovnali přesnou střelou Dominiky Plhákové. Hra byla vyrovnaná. Pumy se dostávaly do šancí, ale nepřesnou střelbou nebo skvělými zákroky naší brankářky je nevyužily. Zatím co nám se dařilo střílet z dálky a efektivně využívat nástřely před branku soupeře.I přes fyzickou únavu, která již byla v druhé půlce patrná naše hráčky dohrály zápas s velkým nasazením až do vítězného konce 5:3. V tomto zápase skórovaly Dominika Plháková (2), Michaela Lukášová (2) a Natálie Rotterová (1). Pochvalu ale zaslouží za svůj výkon celý tým.

Tímto jsme ukončili zimní halovou část s vysokým náskokem a můžeme v klidu nastoupit do jarní části, která nám začíná 22.4.
Sestava : Lucie Vavračová, Kristýna Halgašová, Michaela Lukášová, Monika Plháková, Veronika Polišenská, Natálie Rotterová, Julie Rotterová, Markéta Turková a brankářka Eliška Vitoulová,